Хто ми

Ми — це команда щасливих і по-цікавому дивних людей, які одного разу знайшлися.

Половина з нас не були знайомі до початку проекту, не знали, кому що болить і не уявляли, що нас можуть звести докупи — цеглини.

Ми — це люди, які стали екіпажем на шляху до кращого історичного майбутнього — замків, яким ми одного дня вирішили допомогти, і це навряд чи можна назвати словом — вирішили. Виявилося — всі, якимось чином, цією ідеєю жили. Ідеєю про те, що час швидкоплинний, але є те, що може його зупинити.

Такою зупинкою для нас стали замки, історії і цеглини, які самостійно не розмовляють, але ж ми можемо поговорити за них. Тому що замки і палаци, насправді, — це загалом всі ми, але кожен з нас окремо.

Лала Тарапакіна

Автор проекту

Головний аніматор, ведучий, маг і дальнобійник проекту, що одним словом називається — автор. Людина-виклик, шанс і пошук зони комфорту, невгамовна затійниця і непосидючий джин — саме вона одного дня зрозуміла, що хоче замок, і краще – не один. І не собі а від себе і з любов’ю – і так, щоб все, як у казці, ставало кращим, сильнішим і назавжди. І щоб люди перестали дивуватися тому, що вона – може все всупереч і завжди. І щоб ніколи не переставали казати «знайдено» — в першу чергу у собі.

Вікторія Святненко

Фотограф «Знайдено в Україні»

Досвід роботи 8 років. В основному, працює у жанрі рекламної, фешн і портретного фото. Працювала з брендами Whoisit?, Zinaida Lihachova, СOOM, Lara Quint, Ostel, публікувалась у журналах: Nakidmagazine, Neverlazymagazine, (London), Kaltblut magazine (Berlin), Superior-magazine (Berlin),1magazine (Ukraine), CREEM MAGAZINE, En-vie- fashion, Buro 24/7 (Ukraine). Одного разу її дістало лакшері життя і вона вирішила проміняти фешн зйомки на поїздки у єбені України з Лалою Тарапакіною. Так почалася кар’єра тревел фотографа. У вільний час планує займатися портретними і ню зйомками людей. Тому що вона любить людей.

Марина Макарчук

Художній журналіст

Головна на території розділових знаків, синонімів і різнокаліберних фраз, що офіційно — художній журналіст. До того як складати слова, вільно плавала у цифрах, але все змінилося. Тепер вона могла би обрати спокійну або прогнозовану роботу,виховувати дітей і писати історії в блокнот, але натомість вирішила виїхати у світ, почати задавати питання і робити безліч того, чого раніше ніколи не робила — наприклад, писати запити в ОДА і затримувати автобуси туристів на вході в замок.

Софія Підтуркіна

Адміністратор

Богиня дедлайнів, карт, телефонів і вчасного сніданку, що коротко зветься — адміністратор. Закінчила університет і шукаючи роботу з 9 до 18 знайшла непосидючих нас і тепер наводить лад у нашому епіцентрі ідей, дат і факапів, а силою планування зупиняє навіть дощ.

Дмитро Лубенець

Головний оператор

У сфері телебачення працює 17 років. Займав посади від інженера супутникового зв’язку до режисера проекту. Має свою продакшн-студію. З камерою знімав від Грузії до Шотландії, і від Еміратів до Латвії.

Міха Хайкін

Оператор-постановник

В зйомочній групі показав себе як безкомпромісний борець з кадрами «ні про що». Вибудовує композицію і малюнок світла з дотошністю художника Вермеєра. Працював як фотограф, режисер, оператор і монтажер з групами Скай, Гайдамаки, Kozak System, Без Обмежень, Врода та ін. Вегетаріанець уже більше 10 років, вивчає східну філософію і практикує йогу. Його життєве кредо: просте життя — піднесене мислення.

Юрій Тира

для друзів і в АТО більш відомий як Степанич

Письменник, блогер, в мирний час — мандрівник, відвідав більше 90 країн. Поєднав 29 круїзів з роботою комерційного директора представництва в Україні круїзних компаній Роял Карібіан, Селебріті і Азамара. Близький по духу, мандри — образ життя. На сьогоднішній час у творчому колективі проходить реабілітацію після 3 років активного волонтерства. Поєднує посади водія, оператора дрона і дізнавача. Готовий працювати цілодобово, асоціює себе з людиною Світу. Відстані і поставлені задачі не лякають і взагалі — не з лякливих.

Борис Таршис

Автор саунд-треків наших перших поїздок

Автор саунд-треків наших перших поїздок і взагалі — людина на всі творчі руки. Довго вчився на лікаря, а став музикантом і журналістом. Тому в бусі грав на укулеле, на зйомках бігав з додатковою камерою, а в сумці, про всяк випадок, мав цілу польову аптечку з найнеобхіднішим. Зануда — говорить сам про себе. Але добрий. Живе з чорною кішкою.

Ми - країна дивовижних замків!

Так давайте відкривати їх усьому світові!

Формально — чужі, офіційно — державні
Наречені історичними пам’ятками, без шансів на відновлення. Це споруди, що оберігаються простими людьми. Тими, хто мав честь народитися у тій частині географії.
Підписатись на новини