Про БО БФ 12 Вартових

Проект 12 Вартових 2023 Стерилізаційна місія Херсон та Чорнобаївка - БФ 12 Вартових - Звіт Липень 2023

Благодійний фонд “12 Вартових” був створений у 2019 році як фонд з фокусом на відродження культурної спадщини. Роботою фонду було відновлення українських замків, зокрема – Шарівського Палацу у Харківській області, Мисливського Палацу графа Шувалова у Черкаській області, просвітницька робота по популяризаціїї замкової спадщини. Про нас писали такі видання як Kyiv Post, The Village Україна, Inspired, AIN, MC.today та Hromadske.

Під час пандемії COVID-19 всі проєкти по відродженню замків були поставлені на паузу. А з початку повномасштабної війни росіїї проти України команда фонду працює волонтерами – для людей та тварин на деокупованих територіях України.

Тому ми прийняли рішення поновити роботу БФ 12 Вартових – щоб системно працювати на перемогу України, на її майбутнє.

За цей період наша команда разом з партнерами виконала понад 30 власних гуманітарних місій. На даний момент фокус на Київській, Херсонській, Харківський, Донецькій, Чернігівській областях. Весь рік в партнерстві з українськими та міжнародними фондами ми надаємо допомогу цивільним, військовим, переселенцям. Та – окремо – тваринам – у вигляді стерилізаційних місій на територіях, де внаслідок бойових дій склалася кризова ситуація з безпритульними тваринами.

Ми дуже раді і вдячні, що нашому фонду допомагають такі партнери як Tiernothilfe Ukraine e.V., ГО «Місто сили», Save Pets of Ukraine, U-Hearts Foundation, Nova Ukraine, Життєлюб, Work.ua та багато інших.

Більше інформації про БФ 12 Вартових, що і як ми робимо, ви можете побачити на нашій Facebook сторінці та інших соцмережах. Долучайтесь до нас.

Результати діяльності благодійного фонду можна дізнатися з наших звітів.