Звіт Травень 2023

Звіт травень 2023 Місія Херсон + Балта

Місія Херсон + Балта

Ми разом з німецьким фондом про любов до тварин Tiernothilfe Ukraine e.V. завершили чергову стерилізаційну місію.
На цей раз це був Херсон + Балта.

ЦИФРИ

За травневу місію ми

 • ✅ зібрали понад 120 000 грн. Дуже дякуємо всім за кожен донат!
 • ✅ стерилізували 407 тварин, вакцинували 600+
 • ✅ прилаштували по домівках 34 собаки та 40 чорнобаївських цуценят (насправді, цуценят ще не всіх, але в активному процесі)
 • ✅ роздали консультацій по лікуванню – непідраховану кількість разів
 • ✅ роздали та розвезли 7 тонн кормів для собак і котів – переважно, зооволонтерам та місцевим притулкам, але близько 1,5 тон роздали просто людям, які не мали чим годувати своїх тварин.

ЛЮДИ

Херсонці – ті, хто залишився в місті під постійними обстрілами – часто, тому, що не мали на кого покинути тварин, яких на себе взвалили – вдячність та повагу до вас не визначити ніякими словами.

Місцеві волонтери, що допомогали нам кожного дня під постійними обстрілами ловити собак – ви герої, ніякого перебільшення немає.

У нашої місіїї з Херсоном – абсолютно спільні цінності – у взаємодії людини та тварини стояти на боці тварин та допомогати людині знайти з ними спільну мову.

ТВАРИНИ

 • Беляшка. Її викинули цуценям на початку війни. Зовсім маленькою вона народила 10 цуценят, наступного дня їх всіх отруїли. Потім вона втратила слух під час обстрілів, довго хворіла, її підгодовувала дуже хороша жінка, яка не могла взяти Беляшку до себе. Беляшка не підходила до людей, всього на світі боялася і ми вловили її тільки зі снодійним. Наші лікарі виявили в неї саркому. Ми забрали її з собою, зараз вона ВЖЕ В РОДИНІ, її люблять до нестями, проходить лікування. Почала лаяти, ластитись, спати на власній лежаночці.
 • Старенька чіхуашка, 10 років. Також викинута під час війни, шарилася по смітниках, напівсліпа. Жила при автомийці, там її підгодовували. Забрали з собо, зараз вона вже в родині, спить на подушках.
 • Самотній лабрадор 10 років, покинутий ретривер 2,5 років, поважний шарпей 5 років… Їх безліч. Безліч покинутих колишніх домашніх, безліч тих – чиїх господарів вбила війна. Безліч тих, хто взагалі і не був нікому потрібен – новонароджених цуценят, бо війна завжди веде за собою безконтрольне розмноження. Тварини, кого перелічила тут – в притулку, чекають на прилаштування.
 • 40 чорнобаївських цуценят ми забрали за день до прильоту в те місце, за день до загибелі 9 ДСНСників. Завтра ми пофотографуємо 9 з цуценят, я буду писати про них, бо кожному потрібна його родина.
 • Жодної агресивної тварини не побачила в Херсоні. Це не означає, що їх немає, просто я не побачила. Тільки лагідні котики, здатні на виключно любов. І страх.
 • В одній хаті господарі, що поїхали “на 3 дні” залишили 3 собак та 4 котів. Сьогодні там 30 котів (включно з кошенятами) та 7 собак. Декого ми вловили та стерилізували. Ними опікується місцевий волонтер, яка перелізає через паркан, щоб нагодувати цю зграю. На маленькому подвір’ї – десятки ям, бо енергію потрібно кудись дівати, тварини сходять з розуму без вигулу в замкненому просторі.
 • На кожного херсонця приходиться мінімум по 10 тварин, яких він підгодовує або постійно годує.

ПОДЯКИ

Нашій команді. Команда складається з двох частин – це команда Tiernothilfe Ukraine e.V. та наша волонтерська команда фонду “12 Вартових”.

Дякую за допомогу ГО «Місто сили»: привезли броніки, забезпечили логістику, були на зв’язку 24/7, вирішували будь які складні питання, привозили обіди.

Дякуємо нашим партнерам Save Pets of Ukraine, U-Hearts Foundation, Nova Ukraine, Життєлюб – за корми, переноски та клітки, купу прекрасних ліжанок та итварів для тварин, годівнички від Сузір’я.

Вкотре дякуємо з Work.ua за Білу Пташку (нашу машинку) та паливо, без якого вона не їде.

Дякуємо готелю “Гостиний Двір Нон-Стоп” на Миколаївському шосе.

Про співпрацю з адміністрацією Херсона, з військовою зокрема

Марина Малахова, голова Держспоживслужби не тільки надала клініку і весь персонал, а й вакцини від сказу.
Марина, дуже дякую за прекрасно організовану команду, за ідеальну клініку, за зв’язок та допомогу 24/7, за хвилювання за нас.
За чітки правила, які дійсно діють у вас.
Дуже вдячні вам, і команді.

Команда мера Романа Мрочко – дякуємо за своєчасне вивезення сміття, за допомогу з машинами для відлову, за швидку взаємодію.

ФОТО ЗВІТ

Наступний запис
Звіт Червень-Липень 2023